![Συνέδριο “Eξελίξεις στη Δερματολογία & Αφροδισιολογία 2022”](https://kyriazi-tahou.gr/wp-content/uploads/2022/09/viber_image_2022-05-06_13-56-55-175.jpg)
Mε μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το συνέδριο “Eξελίξεις στη Δερματολογία & Αφροδισιολογία 2022”, που έλαβε χώρα την Παρασκευή, 29 Απριλίου 2022 με Κυριακή, 1 Μαΐου 2022 στο Βόλο.
Η Dr. Ε. Κυριαζή – Τάχου παρακολούθησε το συνέδριο και συμμετείχε την Κυριακή 1 Μαΐου σε στρογγυλό τραπέζι σαν προεδρείο.
Το συνέδριο αυτό πλαισιώθηκε από μία πλειάδα διεθνών ομιλητών αναγνωρισμένου κύρους για τις γνώσεις τους καθώς και από καταξιωμένους Έλληνες ομιλητές.