![15o Πανελλήνιο Συνέδριο Δερματολογίας-Αφροδισιολογίας της Ελληνικής Δερματολογικής και Αφροδισιολογικής Εταιρείας](https://kyriazi-tahou.gr/wp-content/uploads/2019/12/75557505_2491805510872717_3044135406221131776_o.jpg)
Εξαιρετικού ενδιαφέροντος και υψηλού επιστημονικού επιπέδου ήταν το 15o Πανελλήνιο Συνέδριο Δερματολογίας-Αφροδισιολογίας της Ελληνικής Δερματολογικής και Αφροδισιολογικής Εταιρείας που πραγματοποιήθηκε από 31 Οκτωβρίου μέχρι και 3 Νοεμβρίου 2019 στο Ξενοδοχείο Makedonia Palace στη Θεσσαλονίκη.
Η Dr. Κυριαζή – Τάχου συμμετείχε στο συνέδριο ως ομιλήτρια με Θέμα: «Απλές αλλά σημαντικές στρατηγικές για επιτυχημένη ανανέωση του προσώπου με εμφυτεύματα» αλλά και ως συντονίστρια στο workshop «Βασικές αρχές Δερματοχειρουργικής (τοπική αναισθησία, εκτομές, τεχνικές συρραφής)».